Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 125 článků.

A-tým doma na Plzeň nestačil

První třetina patřila z pohledu skóre soupeři z Plzně. Ve druhé třetině přišlo snížení Jindřichova Hradce, které ovšem Plzeň ve třetí třetině razantně odmítla.

Program na víkend (20.-21.1.)

Ženy sehrají v pátek večer ve sportovní hale dohrávku se Soběslaví. Junioři jedou do Písku a přípravka do Strakonic.

víkendové výsledky (13.-14.1.)

Muži B na své soupeře nestačili. Dorostenci si připsali dvě výhry a mladší žáci si připsali dvou výhrách a dvou porážkách.

A-tým přivezl z Klatov důležité tři body

Dvě třetiny se pro náš tým nevyvíjeli vůbec dobře. Ve třetí třetině nastal zlom a obrat z 6:2 na 7:8. Důležité tři body tak putují do Jindřichova Hradce.

program na víkend (13.-14.1.)

Druhý lednový víkend vyšle do boje trojici našich týmů. V sobotu hrají Muži B a mladší žáci. V neděli vyráží dorostenci do Třeště.

A-tým jede do Klatov

Druhý lednový víkend vyráží A-tým do Klatov, kde se pokusí získat potřebné body do tabulky.

Program na první lednový víkend

Ženy zahájí rok 2024 v Táboře, Junioři budou bojovat v Českých Budějovicích a elévy čekají zápasy ve Strakonicích.