A-tým přivezl z Klatov důležité tři body

Dvě třetiny se pro náš tým nevyvíjeli vůbec dobře. Ve třetí třetině nastal zlom a obrat z 6:2 na 7:8. Důležité tři body tak putují do Jindřichova Hradce.

FLORBAL CLUB KLATOVY vs Florbal JH - 7:8

Střely: 23:36

Počet diváků: 68

Nejlepší hráč Florbal J. Hradec: Vít Hovorka

Góly: 7. Jan Holý, 14. Jan Hais, 18. Adam Žežula, 22. Jan Holý, 32. Jiří Levý, 34. Daniel Čížek, 50. Jaroslav Jiřík - 6. Filip Kopřiva, 10. Vít Hovorka, 39. Jan Šimic, 43. Jan Šimic, 50. Jan Cihlář, 56. Filip Šimek, 57. Jakub Tejnor, 59. Filip Kopřiva

Průběh utkání:

Úvodní branku utkání vstřelil v šesté minutě utkání Filip Kopřiva. Na první gól Jindřichova Hradce zareagovali domácí velmi rychle. Hned v sedmé minutě srovnal Jan Holý. Na dlouhou dobu naposledy poslal v desáté náš tým do vedení Vít Hovorka. Do konce úvodní třetiny se hráči Klatov dokázali prosadit ještě dvakrát a po první třetině tak vedli o jeden gól.

Druhá perioda nabídla postupně další tři góly do sítě našeho týmu. Na 4:2 zvýšil hned v úvodu svým druhým gólem v utkání Jan Holý, kterého následovali Jiří Levý a Daniel Čížek.  Jindřichův Hradec se dostal ke slovu až v závěru prostřední části hry. Na 6:3 korigoval Jan Šimic.

Třetí třetina nabídla skvělý obrat našeho celku. Hned z kraje třetiny se podruhé prosadil Jan Šimic a snížil na rozdíl dvou gólů. Desátá minuta nabídla další dva góly. Nejprve se prosadil domácí Jaroslav Jiřík na kterého po třinácti vteřinách navázal Jan Cihlář. Dvougólové vedení Klatov vydrželo až do šestnácté minuty třetí třetiny. K závěrečnému obratu zavelel Filip Šimek. Po půl minutě hry již bylo zásluhou Jakuba Tejnora srovnáno. Poslední a vítěznou branku si minutu a půl před koncem připsal Filip Kopřiva.

Komentář trenéra FLORBAL CLUB KLATOVY: Dnes zápas plný nervů, který znamenal hodně pro oba týmy. První dvě třetiny dle představ, hráli jsme jak jsme chtěli a měli, nicméně do třetí třetiny jsme šli nastaveni tak, že je hotovo což nám prohrálo zápas. Ze zápasu odcházíme s množstvím zraněných hráčů a plnou hlavou negativních emocí. Již není více času na chyby.

Komentář trenéra Florbal J. Hradec: Dvě třetiny nebyly podle našich představ a domácí jsme pouštěli do zbytečných šancí. Ve třetí třetině jsme konečně zapli a otočili skóre. Konečně zasloužené 3 body. Děkuji soupeři.