Na úvod nového roku hraje A-tým dvakrát doma

V pátek A-tým doma sehraje dohrávku s Říčany a v neděli dorazí Kaplice. Hned na úvod nového roku tak čeká náš tým těžká domácí zkouška.

Pátek|Florbal J. Hradec vs FBC Draci Říčany|20:30|MSH J. Hradec

Neděle|Florbal J. Hradec vs FBC Spartak Kaplice|16:00|MSH J. Hradec

Oběma soupeřům má náš A-tým co vracet, jelikož úvodní duely na půdě soupeřů vyšli pro náš tým bodově na prázdno. Ve třetím kole na půdě Říčan prohrál náš tým 8:5. Po nepovedené první třetině se povedlo našemu týmu ve druhé třetině utkání otočit. Na výhru to ovšem z důvodu prohrané třetí části hry nestačilo. V Kaplici prohrál náš A-tým 9:7. O prohře rozhodla rovněž třetí třetina, kterou náš tým prohrál vysoko 5:1.

Drakům z Říčan patří aktuálně třetí pozice, ovšem mají dva zápasy k dobru. Kaplice se nachází těsně před námi na sedmém místě v tabulce.

Rozhovor s trenérem Jirkou Prokýškem.

1) Myslíš, že týmu v nabitém programu vánoční pauza pomohla?

Tak určitě to může pomoct k odpočinku a vyléčení drobných zranění. Jestli tomu tak opravdu je to uvidíme.

2) Nyní tým čeká dvojzápas pátek-neděle. Jak se na tento start roku 2024 těšíš?

Samozřejmě se těším. Bude to sice náročný víkend, protože hrajou i junioři, ale jsem rád, že se to znovu rozjede.

3) Jaké zápasy očekáváš? přeci jen oba úvodní duely vyšli bodově lépe pro naše soupeře?

Nečeká nic lehkého, ale to v žádném zápase. Víme co náš čeká a musíme se na to připravit.

4) Kolik bodů by jsi z následujícího víkendu rád získal?

Samozřejmě chceme získat vždy plný počet bodů.