Domácí výhra nad Panthers Praha

A-tým si v domácím utkání poradil s Panthers Praha poměrem 5:2 a připsal si další tři body!

Florbal JH vs Panthers Praha U23 - 5:2

Střely: 37:25

Počet diváků: 124

Nejlepší hráč Florbal J. Hradec: Jan Šimic

Góly: 19. Filip Šimek, 36. Jakub Tejnor, 39. Jan Šimic, 46. Jan Šimic, 56. Daniel Danyi - 46. Jáchym Hlaváč, 49. Tomáš Mánek

Průběh utkání:

Úvodní třetina utkání nabídla hned několik šancí na obou stranách, ovšem na první gól čekali diváci v hale do devatenácté minuty úvodní třetiny. Do vedení poslal náš tým Filip Šimek, který využil nahrávky od Jana Šimice.

Druhá třetina opět nabídla branky až ve svém závěru. Čtyři minuty před koncem druhé periody navýšil naše vedení Jakub Tejnor a za necelé tři minuty přidal třetí přesný zásah Jan Šimic.

Úvod třetí třetiny patřil spíše hráčům Panthers Praha, kteří se po necelých šesti minutách radovali ze snížení. Odpověď Jindřichova Hradce přišla velmi rychle. Po dvaceti vteřinách se prosadil Honza Šimic a vrátil rozdíl ve skóre na tři přesné zásahy. Jedenáct minut před koncem třetí třetiny hosté opět snížili a zápas byl tak stále otevřený. Razítko na výhru našeho týmu dal Daniel Danyi, který čtyři minuty před koncem utkání vstřelil pátou branku Jindřichova Hradce.

Ohlasy po utkání:

Komentář trenéra Florbal J. Hradec: Vyrovnané utkání a hodně ubojovaný výsledek. Bohužel díky zraněním jsme museli stáhnout hru na dvě lajny a začaly nám docházet síly, čímž jsme si pustili soupeře ještě více do zápasu. Naštěstí díky bojovnosti zůstávají body doma. Díky soupeři za hru.

Komentář trenéra Panthers Praha U23: Bylo to těžké. Věděli jsme, že nás nečeká úplně nejtechničtější hra a florbal v rukavičkách, ale realita předčila očekávání a bohužel místy se na to nedalo koukat. Nicméně soupeř nás předčil silově a rychlostně a kvůli tomu jsme prohráli, byť jsme bojovali a snažili se celý zápas až do konce. Pochválit je určitě za co, ale na body to nestačilo.