Zobrazeno 11 až 20 z celkem 38 článků.

Výhra na závěr roku

Třígólový Jan Šimic řídil vánoční výhru, kterou v hale sledovalo na závěr roku 227 diváků.

Vánoční zápas ve Sportovní hale!

Na třetí adventní neděli sehraje A-tým tradiční derby proti Štírům. Celé utkání se ponese ve Vánoční atmosféře. Přijďte si zpříjemnit Vánoční čas do sportovní haly.

Prohra na Vinohradech

A-tým ztratil dobře rozehraný zápas opět ve třetí tetině.

A-tým jede na Vinohrady

V rámci čtrnáctého kola vyráží A-tým do Prahy, kde se střetne s zálohou SKV Vinohrady.

Prohra na Panthers

Přetahovanou na Panthers rozhodl až závěr třetí třetiny, ve kterém soupeř odskočil na rozdíl tří gólů.

A-tým v sobotu jede na Panthers

Hráči A-týmu v sobotu odstartují druhou polovinu základní části divize. V 18:00 nastoupí v Praze proti Panthers Praha.

A-tým doma prohrál s Kutnou Horou

Domácí duel s Kutnou Horou rozhodly dva slepené góly hostů ve třetí třetině. Závěrečné snížení z hole Filipa Kopřivy již větší drama nepřineslo.